אנסמבל הפולקלור הלאומי ההונגרי

פרטים נוספים עדכנו אותנו
 

אנסמבל הפולקלור ההונגרי הלאומי, מביא לישראל מופע מחול סוחף עם להקת נגנים שינגנו מוסיקה עממית על הבמה, חוויה עשירה וצבעונית. עשרות רקדנים, נגנים וזמרים, ומוסיקת הכינור ההונגרי שחודרת ללב ומקפיצה את הרגליים.


התוכנית החדשה של אנסמבל הפולקלור הלאומי ההונגרי, זיכרונות מטרנסקרפטיה, מציגה לראשונה בתולדות המחול העממי ההונגרי תוכנית מיוחדת ושונה. ו מביאה את התרבות והמסורת הססגונית והעשירה של התושבים שחיו במזרח קרפתיה וטרנסקרפטיה (זאקרפטיה). תערובת של בני לאומים שונים, הונגרים, אוקראינים, רוסים, יהודים, רומנים, צ'כים, צוענים. המופע מחבר בין התרבויות השונות עם המאפיינים הלאומיים השונים, כשהדגש הוא על השורשים המשותפים והדמיון ההיסטורי.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • Seshtma

    Seshtma
    שמחת הצ'ארדש|5 07.06.18
    התלבושות הצבעוניות הססגוניות המתחלפות במהירות על הבמה מהממות. נוצרת הרמוניה בין המוסיקה לרקדנים ולקהל שלא התאפק ( כמוני) ושלף מצלמות כי משהו נדיר כזה בריגושים שהוא יצר על הבמה, הרבה זמן לא חווינו. המופע עשיר בקטעי משחק כמו גם בהופעה על הבמה עם חבורת נגנים פולקלוריסטית מרשימה בהחלט. אחד ממופעי המחול העממי הנדירים שהוצגו על בימת האופרה, עם כ 50 מבצעים שמעניקים המון שמחה ואהבה לקהל. מי שלא ראה שמחת ריקודי הצ'רדש על בימת האופרה לא ראה שמחה כזו הרבה זמן חוויה של מופע ולא נותר אלא לחכות לפעם הבאה שיבואו. אחד משיאי המופע הוא התפילה היהודית "אבינו מלכינו" המושרת בעברית
- 1
עוד מופעים ואירועים