לארה קרופט חוזרת אל המסך בגילומה של אחת הכוכבות החמות של הקולנוע, השחקנית זוכת פרס האוסקר אליסיה ויקנדר ( אקס מכינה, הנערה הדנית).


לארה קרופט, בתו הסוררת והעצמאית של הרפתקן מסתורי שנעלם עוד בהיותה ילדה קטנה, מנסה בגיל 21 למצוא את מקומה בעולם בעודה שורדת בקושי את חיי היומיום כשליחה על קטנוע ברחבי לונדון. היא מסרבת להאמין כי אביה מת ובמקום לקחת את ניהול האימפריה הכלכלית שלו, היא מחליטה לצאת למסע כדי לברר אחת ולתמיד את סיבות היעלמותו המסתורית.


כנגד כל הסיכויים, בכוחות עצמה, שנינותה, אמונתה העיוורת ואומץ ליבה, היא נוחתת ביפן כדי להגיע משם אל אי מיסתורי אל מול חופי ארץ השמש – שם נמצאת מצבה אגדית שיכולה לתת לה מענה לשאלותיה. אבל היא תיאלץ להשתמש בכל יכולותיה רק כדי לשרוד את ההרפתקה המסוכנת, ובדרך להרוויח ביושר ובהרבה מאמץ וכוח את כינוייה: טומב ריידר.


שחקנים:אליסיה ויקנדר, דומיניק ווסט, וולטון גוגינס ודניאל וו.

מועדי ההופעות וההקרנות התקבלו מהמפיצים. אתר מפה אינו אחראי לשינויים.
שרון
26/04/2018 - 26/10/2018 1700-702255
בתי קולנוע | שעות הקרנה
יח"צ
( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • briza

  briza
  ומה עם העלילה? |3 07.06.18
  אליסיה מקסימה, ההפקה ראויה, אבל מה לעשות, הציפיות מסרט "הרפתקאות" עלו מאז אידיאנה ג'ונס ונדרשת לפחות לטעמי יותר תיחכום בעלילה, פחות CGI, במקום עוד ממה שכבר ראינו. לוותר.
 • dalitdo

  dalitdo
  מתח והעצמה נשית|4 21.03.18
  סרט הרפתקאות, עשוי ומצולם מעולה. הלכתי בלי ציפיות וממש נהניתי. מותח, קצבי, מרגיש כמו משחק מחשב וזה כל הכיף. סיפור על נערה חזקה ואמיצה להפליא (ומבחינתי זה כבר שווה עוד כוכב), מתחיל בלונדון וממשיך להרפתקה על אי מסתורי. אהבתי את אליסיה ויקנדר בתפקיד לארה קרופט- שחקנית מצוינת. הייתי מוותרת על כמה סצנות בסוף (קברים ומתים..) אבל לא נורא. הסרט מתאים גם לנוער כמובן.
- 1
עוד סרטים