זר מסתורי יושב יום ולילה בשולחן אחורי בבית הקפה ״המקום״. רבים מצטרפים אליו ושוטחים בפניו את משאלותיהם, גם הקשות ביותר להשגה. הזר המסתורי מוכן להגשים את משאלותיהם הכמוסות אך בתמורה יהיה עליהם לבצע משימות שהוא מטיל עליהם.


כמה רחוק תהיו מוכנים ללכת כדי להשיג את מה שאתם רוצים?


הבמאי פאולו ג׳נובזה פרץ עם הלהיט ״זרים מושלמים״ שמשך בישראל יותר מ- 250,000 צופים ב-2016. גם כאן, כמו בסרטו המבריק הקודם הוא מפנה זרקור חד אל טבע האדם, תוך הצגה מקורית ומרחיקת לכת של דילמות מוסריות, אנושיות ומעוררות מחלוקת שבין אדם לעצמו ובין אדם למקום. דילמות אשר יגלשו מן המסך וילוו אתכם זמן רב לאחר הצפייה.

מועדי ההופעות וההקרנות התקבלו מהמפיצים. אתר מפה אינו אחראי לשינויים.
גוש דן ותל אביב
31/05/2018 - 31/08/2018 03-6060800
בתי קולנוע | שעות הקרנה
( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • briza

  briza
  מעורר מחשבה|5 23.10.18
  סרט חכם ומעורר מחשבה. דילמות מוסריות בהן הצופה לא יכול שלא לשאול את עצמו "מה אני הייתי עושה?". התסריט אינטליגנטי ומורכב. מהסרטים הטובים השנה. לראות.
 • Seshtma

  Seshtma
  כמה רחוק אתם מוכנים לעשות|5 05.06.18
  "המקום" הוא סרט בית קפה קטן שבו יושב אדם ליד שולחן קבוע ובאים אליו אנשים ומבקשים בקשות שונות, הוא מוכן למלא ולהגשים את בקשותיהם ללא תמורה כספית, אך הוא דורש מהם לבצע משהו שאינו מוסרי, אינו מקובל וגובל בפשע. הסרט רוצה ללמד אותנו משהו על הטבע האנושי, מה אנשים מוכנים לעשות כאשר מישהו דוחף אותם מעבר לגבולות שלהם ולהם יש מה להרוויח מכך. מדובר באנשים רגילים, הגונים ושומרי חוק וזה מה שמטריד את הצופה: איך אני הייתי נוהג. למרות שהכל מתרחש באותו מקום אין רגע אחד משעמם. יש רגעים משעשעים ויש דרמטיים, המשחק מעולה וחשוב לכל אחד לראות את הסרט הזה הסרט הזה הולך להיות להיט
- 1
עוד סרטים