לכל אחד מגיע סיפור אהבה גדול, אבל בשביל סיימון בן ה-17 זה קצת יותר מסובך: הוא עוד לא סיפר לבני משפחתו או לחבריו שהוא הומו והוא לא ממש יודע את זהותו של חברו לכיתה בו התאהב באינטרנט. פתרון שתי הבעיות הינו מצחיק, מפחיד ומשנה חיים. באהבה, סיימון הוא סיפור מצחיק ומרגש על מסע מרתק של מציאת עצמך והתאהבות.


מפיקי הסרט וויק גודפרי ומרטי בוואן, מוכרים בשל יכולתם לזהות ספרים שאידיאלי להפוך לגרסאות קולנועיות, כפי שעשו עם סדרת הסרטים המצליחה "דמדומים", ו"אשמת הכוכבים", וכעת עם הפקת ספרה של אלברטלי לגרסת הסרט "באהבה סיימון". "הפקנו המון סרטים לגילאים שבין נוער למבוגרים צעירים" אומר גודפרי, ומוסיף כי "כל פעם מחדש אנחנו מנסים למצוא משהו חדש ומרענן, וכזה שעוד לא היה כמותו. כך הבנו כי בעיקרון עוד לא יצא לנו לראות על המסך הגדול, קומדיה רומנטית שבתפקיד הראשי נער תיכוניסט הומוסקסואל. וכך היה גם עם הספר, כולנו קראנו אותו והתגובה היתה פה אחד "כזה דבר עוד לא היה!".


אף אחד עוד לא עשה בכזאת פתיחות סרט על יציאה מהארון של נער בשלב כזה של חייו, כשהוא מגלה לעולם את מה שהוא כבר יודע על עצמו. זהו הסיפור הרומנטי והמסתורי, שמגולל את ההתכתבות של סיימון עם נער אנונימי, מכיל בתוכו רגעים מצחיקים במיוחד, כאשר דמותו האהובה של סיימון ניצבת במרכז".

מועדי ההופעות וההקרנות התקבלו מהמפיצים. אתר מפה אינו אחראי לשינויים.
שרון
21/06/2018 - 01/10/2018 , 1700-702255
בתי קולנוע | שעות הקרנה
יח"צ
( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • briza

  briza
  סתמי|2 30.06.18
  סרט סכריני להפליא, שבו הנושא, שיכול להיות מאוד דרמטי, של יציאה מהארון של בני נוער, עטוף בכל כך הרבה סוכר כך שהוא מוסווה היטב. וגם סצנות קיטשיות ומביכות כמו בגלגל הענק או התאהבות דרך המייל... לוותר.
 • קרןהפוך

  קרןהפוך
  סרט חמוד|4 27.06.18
  סרט חביב ומהנה, אבל קצת קיטשי וסתמי.
- 1
עוד סרטים