מנגו חדרי אירוח

סוג: צימר
 
נוף להרים
בלב שכונת ההרחבה של חד נס - ישוב הזוכה לנופה המרשים של הכנרת מצפון - נפרש מתחם גדול משתרע על חצי דונם של מדשאה, פינות ישיבה, ארבעה חדרי אירוח צנועים וקליניקת טיפולים. החדרים ניצבים בשורה, ביניהם הספא המשמש לעיתים גם כחדר אוכל - הקיצוניים יותר זוכים לתחושת פרטיות רבה יותר. האירוח מתאים בעיקר לזוגות ומקבלים כאן רק נוער מגיל 12 ומעלה. חפצי אמנות ותאורת לילה יפה מקשטים את הנוף ומשרים נינוחות. בכל חדר מקלחת, מטבחון, פינת ישיבה חמודה ושתי מיטות יחיד שהופכות בקלות למיטה זוגית מלאה. הדלתות נפתחות לשתי מרפסות ענקיות ומזמינות.
אקולוגיה ובריאות
בעלי הבית שמים דגש על בריאות הסביבה והגוף שלנו. בספא מציעה רחלי טיפולי יופי קוסמטיים למיצוק העור ומרפאת כאב המשלבת לחיצות שיאצו. ביתה, הדר קליין מתמחה בעיסוי רפואי לימפטי, טיפול מומלץ לבעיות הורמונליות והמרצת מחזור הדם.
לצד הטיפולים יש גם חשיבה ירוקה - מוצרי הרחצה בחדר הם אורגניים והמים הנשטפים מהכיורים ומהמקלחת מושבים לשימוש חוזר בגינה.

רוצים להיות המדרגים הראשונים?

דרגו עכשיו
עוד צימרים ולינה מומלצים


יער האייליםיער האיילים מומלץ מפה9.4משה אמיתי, האבא של האיילים, היה פעם בוקר עם סוסים ולאסו וכל האביזרים הנלווים. רמת הגולן היא אולי המקום היחיד בארץ שמאפשר לגברים להיות קאובואים. תוך כדי חיפוש אחרי גידול חקלאי שיוכל להפוך גם לאתר תיירות הוא נתקל באייל, וככה התחיל מה שהיום הוא יער האיילים. במכלאות היער שביישוב אודם מגדלים עדרי איילים ובהם תמצאו את האייל הנקוד, האייל הגמדי שמקורו בהודו וגם את האייל האדום שהכי מזכיר את אביו האגדי של במבי ומתפאר בקרניים גדולות ומסועפות. במתחמים נפרדים נמצאים בעלי קרניים נוספים ובהם צבאים, אנטילופות, יעלים, עזים ואפילו ג'ימי - ג'מוס יליד המקום, חובב ילדים שאפשר לרכב עליו. במקום גם ביזון אמריקאי שבאמצעותו ניתן לעמוד על ההבדל בינו לבין הבאפלו. בחצר מבצעים העופרים תעלולי קפיצה לגובה, אוכלים מכף היד פרוסות לחם ובליווי מדריך תקבלו הסבר במה האיילים שונים משאר בעלי הקרניים, איך עושים שופרות ועוד. לאחר מכן תוכלו לטייל ברחבי יער אודם בנהיגה עצמית על רכבי גולף. בגן החיות הקטן שבמקום נמצאים סוסי פוני עליהם אפשר להרכיב את הילדים ולטייל ללא תוספת תשלום או הגבלת זמן. עוד אטרקציות במקום כוללות פקרא עוד
עוד צימרים ולינה