עינבלים ברכס רמים

מומלץ מפה
8
סוג: צימר
 

אקלים אירופאי

באביב ובסתיו, בזמן שרוב הישראלים צריכים לקרר, ברמות נפתלי עדיין מתחממים. חלונות גדולות שמכניסים פנימה גם את הנוף וגם את השמש מעידים שזהו מקום בו מזג-האוויר קריר רוב ימות השנה.
זוהי ארצם של הדובדבנים, הנקטרינות, המשמשים, התפוחים והנופים הירוקים-ההרריים. רכס החרמון נשקף מחלונותיו הגדולים של חדר-האוכל הקטן של המקום, עטוף בשלג בימי החורף, עמק החולה נפרש מתחת.
במרכז היישוב השקט והנינוח מטפחים מיכל ונתנאל שש בקתות עץ שצומחות מתוך מדשאה מטופחת ונקייה. פינות ישיבה מפוזרות מתחת לעצים, שבילים קטנים מפולסים ביניהם, גשרונים מתרוממים מעל לנתיבי המים שזורמים בעונת הגשמים הברוכה.

החצר רחבת הידיים מארחת גם בריכה בנויה מגודרת היטב ולידה בר לאירועים קטנים. בפינת המתחם מצוי מטבח מאובזר עם מקפיא עמוק, מיקרו, כיריים, תנור וחצר קטנה במיוחד למנגל.
בקתות עץ נאות
עינבלים מתהדרת בשש בקתות עץ יפות ושמורות היטב. שתיים מהן גבוהות ומשפחתיות, יש בהן עליית גג לילדים עם סולם, שתי מיטות בנויות עליהן ניתן להוסיף מזרונים, גג עץ משופע ומיזוג. גם הקומה התחתונה נהנית ממיזוג, שם מוצבת טלוויזיה, ג'קוזי, פינת קפה, קמין המופעל על גז, חדר מקלחת וחדר נפרד להורים.

ארבע הבקתות הנוספות מכונות זוגיות, עם חדר שינה פרטי, מקלחת ובה ג'קוזי, מקרר, פינת קפה וגם ספה נפתחת בסלון.
ארוחת בוקר מול הנוף
כל האורחים זוכים לקבלת פנים עם עוגיות מעשי ידיה של מיכל וסלסלת פירות. אך הפינוק האמיתי מתגלה כשמגיעים לארוחת הבוקר בבקתת העץ המשמשת כחדר אוכל. שם מול נופו של החרמון מוגשים מספר סוגי גבינות, ירקות, ממרחים שונים, ביצים לפי בחירה, לחמים ולחמניות ושתייה קרה וחמה.

רוצים להיות המדרגים הראשונים?

דרגו עכשיו
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה