הצימר שהתחפש

צימר הוא כבר מזמן לא רק בקתת עץ, והקהל השבע דורש את ליטרת המקוריות שלו ויהי מה. לכבוד פורים הצוהל בדלת, ליקטנו עבורכם כמה מקומות לינה פחות שגרתיים, שיזכירו לכם שגם צימרים נהנים להתחפש ושאפשר וכדאי לצאת מהקופסא


מערכת מפה | 7.11.2018
לישון כמו אינדיאני
אינדיאני ג'ונס הוא מתחם אוהלי טיפי באווירה אינדיאנית, העשוי על הצד הטוב ביותר. שלושה אוהלים גדולים ושלושה קטנים יותר, לכולם צמוד אוהל שירותים ומקלחת, וכולם מאובזרים במזרונים וכריות, מקרר, קומקום ואפילו מיקרוגל. היות וכל אינדיאני חייב מדורה, תמצאו במקום חביות גדולות המיועדות לכך. את העצים אתם מוזמנים לקושש בעצמכם או לקנות.

לישון כמו הפלינסטונים
אם לחזור לאדמה הוא מה שאתם מבקשים, אולי תמצאו את מבוקשכם במערה. במתחם צימר המערה הקירות אמנם מאבן מלאכותית, אבל החוויה רחמית לא פחות ממערה טבעית. הקירות מפוסלים כאבן, הנרות הם אמצעי התאורה המתבקש, אבל בלי ג'קוזי הרי אי אפשר, יעידו אבותינו שוכני המערות. 9 מערות במתחם הצימרים הזה, וכל אחת נושאת שם מחייב יותר מהשניה: מערת התשוקה, הרומנטיקה, האהבה וכן הלאה. חובת ההוכחה עליכם.

לישון בקרון רכבת
פעם היו קרונות הרכבות עשויים מעץ, וכשירדו מהפסים הפכו כמה מהם למגורים צנועים. קרון רכבת בריטי שכזה, שוחזר לעילא ולעילא והפך לצימר מקסים המתאים לזוג ושני ילדים. הקרון הוא חלק ממתחם האירוח שבט אחים, הממוקם בכפר הבדואי חילף טבאש, בסמוך ליישוב הרדוף. האווירה במקום פשוטה ולבבית ומשאירה מקום לטבע במלוא הדרו.

לישון בסוויטה אפריקאית
אם ספארי באפריקה מסובך לכם לוגיסטית או פיננסית, תוכלו למצוא בכפר יחזקאל את חוות הילה, המציעה חיבור ישיר לסוואנה. הסוויטה האפריקאית שלהם תטיס אתכם לסט של 'זכרונות מאפריקה', מינוס הפילים. המלצת המערכת: למלא את האמבטיה הצחורה, להסיט את הוילונות ולדמיין שאפריקה זה כאן.

לישון כמו רוזנים ונסיכות
למי שחשקה נפשו, ולו רק ללילה, להעמיד פנים שדם מלכים זורם בעורקיו, נמליץ על לילה במלון הוותיק והמפואר אמריקן קולוני. המלון אומר כולו הדר ויוקרה מהסוג שכבר לא מייצרים בימינו, ואין כל פלא, כי כבר למעלה ממאה שנה שהוא עושה זאת. בחדרים, במיוחד אלו הוותיקים יותר, תמצאו את מיטב התפנוקים – חדרים גבוהי תקרה, רהיטי עץ נכבדים, סדינים צחורים וכמובן השכמה בחסות המואזין. ארוחת הבוקר בגן גם היא חוויה שלא במהרה תישכח.


תוכן מומלץ לעיון: צימרים בגולן, צימרים באמירים, צימרים ברמות, צימרים בראש פינה
מאמרי מערכת