צימרים להתבודד בהם

צימר מטבעו מרגיש לנו זוגי. אבל בשביל מה אנחנו כאן, אם לא בשביל לכפור באקסיומה הזו. לצימר אפשר גם לברוח לבד כשרוצים קצת שקט – מבןת הזוג, הילדים, החיים או אפילו להתאושש משגעון פורים שחלף עלינו. ליקטנו עבורכם את הצימרים האהובים עלינו כשאנחנו רוצים להתבודד ולהרהר קצת עם עצמנו


מערכת מפה | 7.11.2018
צפון

בקצה יישוב צפוני מרוחק, אל מול נוף קדומים, שוכן צימר אזמרגד, שכשמו הוא אבן חן שלא רואים הרבה כמותה. "רק אתם והעננים", כתבה אחת המבקרות. וידם האוהבת של בעלי הצימר, שדאגו שמשם לא תרצו לצאת. מקסימום לג'קוזי שעל הגג.

סוף סוף שימוש הולם לביטוי השחוק עד דק סוף הדרך. כי הצימרים האלו באמת שוכנים בסוף הדרך, ומעבר להם רק נוף אלונים ירוק ושקט. מקום נהדר לברוח אליו מהציוויליזציה, אם כי על חיבור ויפי דווקא חשבו כאן, לטובת המכורים הכבדים.

מרכז

בשביל להתבודד לא חייבים להרחיק לקצווי הארץ. ביישוב המוריק עין עירון, נמצא העיגול הפנימי - מתחם אירוח רוגע המזמין התחברות פנימית לשקט או התחברות לשקט הפנימי, איך שתעדיפו. אם בווילה המתאימה למשפחה של מתבודדים, ואם בצימר הקטון המתאים לזוג או ליחיד, השלווה והשקט מובטחים ופכפוך המים המנגינה היחידה.

אחוזת יערות הכרמל הוא מלון ספא ובריאות עם חוקים מחמירים, לטובת מי שהשקט והחיים הטובים בראש מעייניו: העישון אסור, כמו גם השימוש בטלפונים סלולריים. ילדים לא תראו כאן וקוד הלבוש השולט הוא חלוק לבן ומבט מצועף. אחראיים לכך עשרות סוגי הטיפולים המוצעים, הארוחות הטבעוניות העשירות וכמובן נוף הכרמל ואוושת האורנים. שלווה צפונית במיטבה.

דרום

חולות מקמן - לודג' מדברי הוא מרכז אירוח השוכן בלב שמורת טבע חולות משאבים ומציע בקתות בוץ פשוטות אך יפיפיות. האירוח ספרטני משהו – את כלי המיטה והמטבח תתבקשו להביא אתכם – אבל בעלי המקום, רודני הירש ומשפחתו, יעשו כל שביכולתם כדי שתרגישו בבית. קצת שונה מהבית שרובנו רגילים אליו, אבל בהחלט מעורר מחשבות על קיימות ומשפחתיות.

ביישוב צוקים נמצא מתחם אירוח צנוע באווירה משפחתית - ימי מדבר שמו. בקתות אדמה וקש, המרוחקות זו מזו וטובלות יחדיו בשקט שרק המדבר יודע להציע. האירוח הוא אקולוגי וירוק ולכן החשמל סולארי, השירותים אקולוגיים והמים הם מערכת מים אפורים. תוכלו לבשל לעצמכם במטבח הציבורי או להזמין ארוחת בוקר וערב סביב המדורה, בתשלום נוסף. מלון מיליון הכוכבים.


תוכן מומלץ לעיון: צימרים בגולן, צימרים באמירים, צימרים ברמות, צימרים בראש פינה
מאמרי מערכת