עוד לא מאוחר מדי: חופשות ברגע האחרון בחול המועד סוכות

רק ארבעה ימים של חופשה נשארו, אבל זה לא אומר שאתם לא יכולים להספיק לצאת לחופשה משפחתית. קחו את המשפחה לחופשה שמעשירה את הנפש ומחממת את הנשמה.


טלי מאיר-צ'יזיק | 24.11.2018
הרצאה בחיספין מול הנוף,
כולם יודעים: חופשת סוכות היא תקופה מצוינת לצאת לנופש משפחתי מזג האוויר בחופשת סוכות נוח לטיולים ולפעילויות בחוץ, ואתרים רבים מציעים מבצעים מיוחדים לסוכות. אבל לפעמים גם זה מתפספס ולא הספקנו להזמין מספיק זמן מראש מקומות לחופשה משפחתית. אם זה המצב שלכם (וגם אם לא), נשארו לכם עוד כמה ימים לחופשה ומקומות נפלאים לצאת לחופש בהם. בואו לחופשה במקומות שמשלבים בתוכם גם לינה וגם הכרה מחודשת עם הטבע, עם מגוון התרבויות ומציעות להתחבר מחדש לארץ. להכיר את המורשת דרך הרגליים

מדרשת הגולן בחיספין מציעה אירוח בחדרי אכסנייה משודרגים, המאפשרים לינה נוחה גם למשפחות מרובות ילדים או לקבוצה של כמה משפחות יחד. בניין המדרשה ממוקם מעל מאגר מים ולצד שביל הליכה שעובר בין ישובי האיזור. קרוב לכאן נמצאים מסלולי טיול ומעיינות רבים, והכנרת היא רק במרחק נסיעה קצרה ברכב.

מחשבה רבה מושקעת במדרשה לבניית תכניות לימוד וסיור חוויותיות עבור האורחים. בתקופת החגים והחופשות, מוצעות כאן תכניות הכוללות סיורים לימודיים, סדנאות פעילות וקורסי העשרה במגוון רחב של תחומים, כמו טבע, בוטניקה, ארכיאולוגיה, גיאולוגיה וההיסטוריה של ארץ ישראל. משפחות המעוניינות בכך תוכלנה להצטרף גם לשבתות, המוקדשות ללימוד תורה חווייתי ועיוני. בטוח שתצאו מכאן עם המון מחשבות לצד החוויות המלמדות והמעשירות של הנופש.

איפה? מדרשת הגולן בחיספין
מה תקבלו? תכניות סיורי מורשת ולימוד תורה שמתאימות לזוגות, למשפחות ולקבוצות.
מדרשת הגולן בחיספין,
מדרשת הגולן בחיספין, באדיבות המקום


טיפ מהרלב"ד: לא נוסעים בלי שחגורים
- לפי החוק, כל נוסע ברכב חייב להיות חגור במושב בטיחות, בבוסטר או בחגורת בטיחות בהתאם למימדי גופו
- בכל נסיעה ובכל מרחק כל הנוסעים ברכב חייבים להיות חגורים
לפרטים נוספים לחצו כאן

בית ספר שדה: כל המשפחה לומדת

החברה להגנת הטבע כבר מומחית בחופשות משפחתיות עם ערך מוסף בעזרת רשת בתי-הספר-שדה של החברה הפרושה ברחבי הארץ. תריסר המתקנים הללו ליוו אותנו בטיולים רבים של בית-ספר, אבל חשוב לדעת שבמהלך חופשות וחגים מעניקה משירותיה גם למשפחות. כל בית ספר שדה, לפי המיקום שלו בארץ, מציע סיורים ופעילויות למידה, אשר רובם כוללים אפשרות לינה.

צוות ההדרכה בכל בית-ספר-שדה נבחן בקפידה ועובר הכשרה משמעותית. כאן המדריכים יודעים על מה הם מדברים כשיוצאים איתם לשטח, הם מלווים בעזרי הדרכה ומצוידים בידע נרחב. מרכז ההזמנות של החברה להגנת הטבע הוא מרכזי, קל יותר לקבל כך ייעוץ על תכנון חופשה מתאימה לגילאים במשפחה, לתחומי העניין ולמחירים טובים במיוחד לחופשת הסוכות.

איפה? בתי-ספר-שדה בכל הארץ
מה תקבלו? חופשה נוחה לכל כיס משפחתי, הכוללת סיורים והדרכה מקצועית.
פעילויות סוכות בביס"ש שדה בוקר,
פעילויות סוכות בביס"ש שדה בוקר, באדיבות המקום
בין מסורת לסדנאות ילדים

המלון הותיק בקיבוץ לביא שומר על מסורת עשירה כבר שנים. בחגים ובמועדים מוצעות תכניות עשירות המותאמות לכל גיל והעדפה. מסדנת פעילות חוויתית ליד הבריכה, ועד הרצאה על תנועת החסידות. מסדנת פיסול בסוכר, ועד מופע שירה של יהורם טהרלב. התכנית של מלון קיבוץ לביא מבטיחה למלא את ימי החופשה עבור הצעירים המחפשים להמתיק את ימיהם ועד המבוגרים המחפשים בהם טעמים אחרים.
בנוסף לתכנית העשירה מציעים במלון ייעוץ טיולים לאורחים, וכן סיורים למפעל המקומי שבונה ריהוט לבתי כנסת. אם בחרתם לצאת לטיול תוכלו להזמין את ארוחת הבוקר ארוזה ומוכנה לצאתכם.

איפה? מלון קיבוץ לביא, ליד צומת גולני
מה תקבלו? ערבי שירה ורוח בצירוף שלל סדנאות וטיולים לאורך היום לכל גיל.
סדנאות לילדים והרצאות להורים במלון קיבוץ לביא,
סדנאות לילדים והרצאות להורים במלון קיבוץ לביא, תמונה באדיבות המקוםתוכן מומלץ לעיון: צימרים בגולן, צימרים באמירים, צימרים ברמות, צימרים בראש פינה
מאמרי מערכת