אטרקציות בישראל

הגן הבוטני של קיבוץ עין גדי
הגן הבוטני של קיבוץ עין גדי
קיבוץ עין גדי הוא חלק מנווה עין גדי והוא הגן הבוטני היחיד בעולם שבני אדם חיים בתוכו. הניגוד שבין הנוף המדברי והצחיח שמסביב מול נווה המדבר הזה- מעתיק את המילים מהפה. עם כמעט אלף סוגי צמחים מכל העולם, שאוקלמו בארץ, הצמחים גדלים כאן אחרת, בפראות. די להציץ בחמשת עצי הבאובב השמנים והגדולים שהגיעו ב-1960, כדי להרגיש את נפלאות מזג האויר והברום שבמקום.
טרקטורוני אריות השפלה
טרקטורוני אריות השפלה
תעצמו את העיניים, תדמיינו נוף הררי מסביבכם, ריינג'ר מרווח חונה ממש מולכם. אתם נגשים לכיוונו, מתיישבים במושב, מניחים את הידיים על ההגה ואת הרגל על הגז. הלב מתחיל לדפוק, הרוח מלטפת והחיוך נמרח על הפנים. עכשיו תפקחו את העיניים כי אתם כבר לא צריכים לדמיין – טרקטורוני אריות השפלה כאן כדי לעלות על כל דימיון.
זוז תיירות מוטורית
זוזו תיירות מוטורית
חברת ZUZU מזמינה אתכם לחוות את ירושלים ותל אביב קצת אחרת: בריחוף על גבי סגווי, בנסיעה על אופניים (אופני הרים), בהליכה בין סמטאות השוק כחוויה קולינרית מטריפת חושים, או בסדנת בישול רוויית טעמים בהנחיית שף מקצועי.
בית העצמאות
בית העצמאות
ב-14 במאי 1948, ה' באייר תש"ח, נבחר מוזיאון תל אביב לאמנות, שהיה בעבר ביתו של ראש העיר מאיר דיזנגוף, לארח את טקס הכרזת המדינה. היום משמש המקום כמוזיאון היסטורי לתולדות ההכרזה ההיא, תחת השם בית העצמאות.